Yunus Oğan'ın Teşekkür Mesajı

Bu kutlu yolda bize düşen görevi, sizlerin destek ve katkılarıyla, layıkıyla yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz. Üretken belediyecilik anlayışıyla ve birliğin gücüyle, saygıdeğer Turgutlu halkının beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak hizmet edeceğiz. Her bir mahallemizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretecek, birlikte elde edeceğimiz başarılarla Turgutlu’yu daha ileri taşıyacağız. Hep birlikte, Turgutlu’nun geleceğini inşa etmek için el ele, gönül gönüle çalışacağımıza olan inancımı ifade eder, ülkemiz ve şehrimiz için en hayırlısını temenni ederim. Her zaman söylediğimiz gibi; Biz birlik ve beraberliği ilke edinenleriz, ayrıştırmadan, hep birlikte ilerleyeceğiz.

Yunus Oğan'ın Teşekkür Mesajı
12 Ocak 2024 - 13:51

Yunus Oğan'ın Teşekkür Mesajı

Giriş Tarihi: 12.01.2024 Güncelleme Tarihi: 12.01.2024 

Çok değerli Turgutlulu hemşehrilerim; 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri’nde Cumhur İttifakı ve Milliyetçi Hareket Partimizden Turgutlu Belediye Başkan Adayı olarak seçilmekten büyük onur ve gurur duyuyorum.

Bir 2 kişi görseli olabilirBu kutlu yolda bize düşen görevi, sizlerin destek ve katkılarıyla, layıkıyla yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz. Üretken belediyecilik anlayışıyla ve birliğin gücüyle, saygıdeğer Turgutlu halkının beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak hizmet edeceğiz. Her bir mahallemizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretecek, birlikte elde edeceğimiz başarılarla Turgutlu’yu daha ileri taşıyacağız. Hep birlikte, Turgutlu’nun geleceğini inşa etmek için el ele, gönül gönüle çalışacağımıza olan inancımı ifade eder, ülkemiz ve şehrimiz için en hayırlısını temenni ederim. Her zaman söylediğimiz gibi; Biz birlik ve beraberliği ilke edinenleriz, ayrıştırmadan, hep birlikte ilerleyeceğiz.

Bir 2 kişi görseli olabilirBizlere güvenen ve bu göreve layık gören başta Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye; MHP Grup Başkan Vekilimiz Sayın Erkan Akçay’a, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz’a ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e teşekkürlerimi sunarım.

Bir 1 kişi görseli olabilirCumhur İttifakı ve Milliyetçi Hareket Parti Turgutlu Belediye Başkan Adayı olarak atanan, Yunus Oğan büyük onur ve gurur duyuyorum.  

Yunus Oğan Kimdir?

24.02.1984 tarihinde Manisa Turgutlu’da dünyaya geldi. İlk öğrenimini Turgutlu Ülkü İlkokulunda tamamladıktan sonra ortaöğrenimine Turgutlu Anadolu Lisesinde devam etti. Lise eğitiminden sonra 2002 yılında buradan mezun oldu. Hedefi ailesinin yıllardır içinde bulunduğu tekstil sektöründe ilerlemek olduğundan, 2003 yılında girdiği Afyon Kocatepe Üniversitesi Tekstil mühendisliği bölümündeki eğitimini başarıyla tamamladı

. Sonrasında ailesinin Turgutlu’daki işletmesinin başına geçti ve ticari hayatına başladı. yunus oğan evli ve üç çocuk babasıdır. İlkokul yıllarından itibaren babasının ve aile büyüklerinin de mensup olduğu Ülkücü Hareket’e gönül veren Yunus Oğan lise ve üniversite yıllarında Ülkücü teşkilatlarda görev aldı.

2007 yılında Turgutlu Ülkü Ocakları 2. Başkanlığına getirildi ve bu görevi 2013 yılına kadar devam ettirdi. 2013 yılında Milliyetçi Hareket Partisi Turgutlu İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeliği yapan ve 2014 yılında Milliyetçi Hareket Partisi Turgutlu İlçe Teşkilatı başkanı olan Yunus Oğan görev süresi dolduktan sonra partiyi kongreye götürerek yeni seçilen yönetime görevi devretti. Halihazırda parti içerisindeki faaliyetlerini hareketin bir neferi olarak sürdürmeye devam etmektedir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum