Başkan Erdoğan Bodrum'da Aliyev ile bayramlaştı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bodrum’a gelerek Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile bayramlaştı. Bayram tatilini Muğla’nın Marmaris ilçesinde geçiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, helikopterle Bodrum’a geldi. Bayramın dördüncü günü Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın Bodrum’daki bir otelde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüşerek bayramlaştığı öğrenildi.

Başkan Erdoğan Bodrum'da Aliyev ile bayramlaştı
19 Haziran 2024 - 18:26

Başkan Erdoğan Bodrum’da Aliyev ile bayramlaştı

Giriş:19.06.2024 17:33 Güncelleme:19.06.2024 18:18

Bayramın kutlu olsun gardaş: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aliyev ile görüştü

Bayramın kutlu olsun gardaş: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aliyev ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bodrum’a gelerek Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile bayramlaştı.

Başkan Erdoğan Aliyev ile bayramlaştıBayram tatilini Muğla’nın Marmaris ilçesinde geçiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, helikopterle Bodrum’a geldi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ALİYEV İLE BAYRAMLAŞTI

Bayramın dördüncü günü Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın Bodrum’daki bir otelde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüşerek bayramlaştığı öğrenildi.

Başkan Erdoğan Bodrum’da Aliyev ile bayramlaştıKurban Bayramı tatilini Muğla’nın Marmaris ilçesinde geçiren Başkan Recep Tayyip ErdoğanBodrum’a gelerek Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile bayramlaştı.

Erdoğan Bodrum’da Aliyev’le bayramlaştıBayram tatilini Muğla'nın Marmaris ilçesinde geçiren Başkan Recep Tayyip Erdoğan, helikopterle Bodrum'a geldi.

BAŞKAN ERDOĞAN ALIYEV İLE BAYRAMLAŞTI

Bayramın dördüncü günü Başkan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın Bodrum'daki bir otelde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüşerek bayramlaştığı öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, helikopter ile geldiği Bodrum’da Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile bayramlaştı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum